<p>Poznaj funkcjonalności</p>

Poznaj funkcjonalności

Z Carrotspot budujesz zaangażowanie, zarządzasz wydajnością i promujesz feedback - wszystko na jednej platformie. Chcesz wznieść swój biznes na wyższy poziom? Sprawdź moduły i zobacz, jak komfortowe i skuteczne może być zarządzanie procesami w firmie!

Kafeteria, benefity i obsługa ZFŚS

Zamień obowiązki w przyjemności - sobie i pracownikom! Kafeteryjny system wynagrodzeń

Zarządzanie Funduszem Świadczeń Socjalnych to zadanie ważne i wymagające. Dzięki platformie będzie także proste, wygodne i transparentne. Moduł pozwala na pełną obsługę kafeterii i benefitów. Poznaj zalety modułu Kafeterii w Carrotspot, w końcu kafeteria + benefit = sukces.

Zobacz więcej

Samoobsługa świadczeń abonamentowych

Wykorzystuj samoobsługowe narzędzia dla pracowników
i odciąż dział HR

Na platformie Carrotspot pracownicy mogą sami wybierać świadczenia abonamentowe i z nich rezygnować. System opaty o program do zarządzania zespołem pozwala wygenerować rozliczenie na koniec miesiąca bez żmudnych ręcznych wyliczeń - oszczędzaj czas i siły działu HR! Poznaj moduł!

Zobacz więcej

Rozwój pracowników i ich zaangażowania

Zamień cykliczne, uciążliwe procesy na codzienną przyjemność

Oceny pracownicze i ewaluacja nie zawsze są przyjemne, ale to zmienia się dzięki Carrotspot. Przemyślany moduł Ocen wspomaga managerów i działy HR skutecznie i szybko! Nie ma lepszego narzędzia do zarządzania ambicjami i zespołem!

Zobacz więcej

Wnioski i ankiety online

Ogranicz ilość dokumentów papierowych,
oszczędzaj czas swój i innych

Digitalizacja wniosków i formularzy to przyszłość. Nie tylko oszczędza czas, ale i środowisko. Zobacz, jak przeniesienie dokumentów Twojej firmy do sieci online wspomaga rozwój firmy, kulturę organizacyjną i employee experience.

Zobacz więcej

Efektywne programy motywacyjne

Twórz programy motywacyjne, rozwojowe
i biznesowe dopasowane do celów firmy

Budowanie poczucia zaangażowania w pracę i wzmacnianie motywacji zespołu to siła napędowa przedsiębiorstw. Skuteczny program motywacyjny to nie tylko kafeteria benefitów: to elastyczność i możliwość stosowania różnych, ale przede wszystkim skutecznych wzmocnień dla Twoich ludzi (od prostych metod po grywalizację w firmie). Zobacz, jak robimy to w Carrotspot.

Zobacz więcej

Budowa kultury organizacyjnej

Praktykuj feedback, uznawanie i komunikację na bieżąco - to fundament kultury organizacji

Kultura feedbacku, jasnej i transparentnej komunikacji oraz wyrazy uznania to budulec najbardziej efektywnych zespołów. W Carrotspot odpowiadamy na to zagadnienie następująco: kudosy, dedykowane programy specjalne, newsfeed oraz TRS - chcesz się dowiedzieć, co to znaczy?

Zobacz więcej

Analityka, badania i doradztwo

Reaguj na zmieniające się potrzeby, nastroje i aspiracje zarządu oraz pracowników

Dzięki modułowi analityki poznasz swoich pracowników jeszcze lepiej i zaproponujesz im jeszcze lepsze rozwiązania i ścieżki kariery. Dodatkowo moduł ten generuje atrakcyjne, przejrzyste i rzetelne raporty - zarząd lubi to!

Zobacz więcej

Ochrona sygnalistów (nowość!)

Działaj zgodnie z najwyższymi standardami

Moduł Ochrony sygnalistów to nowość w Carrotspot - w ten sposób odpowiadamy na dyrektywę UE o ochronie sygnalistów. Dzięki niemu Twoja firma zdobędzie wiedzę o potencjalnych nieprawidłowościach, zyska w oczach pracowników, rozbuduje kulturę feedbacku. Sprawdź!

Zobacz więcej

Na dzień dobry proponujemy marchewkowe ciasteczko do Twojej przeglądarki. OK? Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej.