Moduł nieobecności

Moduł nieobecności

  • Zapewnisz sprawną komunikację nieobecności pracowników.

  • Sprawnie zarządzisz ciągłością pracy Twoich zespołów.

  • Zautomatyzujesz proces zgłaszania i akceptacji wniosków urlopowych i innych typów nieobecności w tym zastępstw.

  • Skorzystasz z gotowych szablonów dla różnych typów nieobecności lub samodzielnie stworzysz własne rodzaje i ścieżki akceptacyjne.

  • Zapewnisz zgodność z wymogami prawnymi.

  • Zapewnisz swoim pracownikom sprawną możliwość planowania urlopów a także wygodnego zgłaszania oraz akceptacji nieobecności z każdego miejsca.

Wprowadzenie elektronicznej rejestracji nieobecności pracowników w pracy pomaga w usprawnieniu procesu zarządzania personelem i zwiększeniu wydajności pracy w przedsiębiorstwie.

To też większe bezpieczeństwo i większa dokładność danych. Wprowadzanie danych  na podstawie papierowych wniosków może prowadzić do błędów i nieścisłości w tradycyjnym systemie rejestracji nieobecności. Elektroniczna rejestracja nieobecności przez samych zainteresowanych minimalizuje błędy związane z przepisywaniem lub przekazywaniem informacji i nadaje całemu procesowi odpowiednie flow.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Prześlij zapytanie!

Zwiększenie efektywności i oszczędność czasu. Elektroniczna rejestracja nieobecności pozwala na szybszą i łatwiejszą kontrolę czasu pracy, co pozwala na szybsze podejmowanie decyzji związanych z zastępstwami i organizacją pracy. To z kolei może zwiększyć efektywność pracy i oszczędzić czas pracowników i menedżerów.

Wykorzystaj moduł nieobecności Carrotspot do efektywnego rozliczania kosztów pracy zdalnej.

Chcesz zobaczyć, jak działa moduł nieobecności na Carrotspot?