Moduł aukcji

Moduł Aukcji – Zero Waste i CSR w jednym.

  • Dzięki modułowi aukcyjnemu Carrotspsot:

  • masz możliwość wystawiania dowolnych przedmiotów na aukcjach pracowniczych

  • możesz udokumentować i opisać przedmiot aukcji, określić czas trwania aukcji, minimalną wartość wyjściową przedmiotu licytacji a także sposób płatności.

  • możesz płacić tokenami (twoja wirtualna waluta lub inne inteligentne punkty zebrane na Carrotspot), każdą dowolną walutą lub mixem, to ty ustalasz zasady.

  • Twoi pracownicy będą mogli na bieżąco licytować interesujące ich przedmioty w bardzo wygodny sposób.

  • Po zakończeniu licytacji system automatycznie podsumuje jej główne parametry, zarejestruje jej zwycięzcę lub przekaże końcowy status administratorowi wraz ze wszystkimi zdarzeniami zarejestrowanymi podczas jej trwania.

Moduł aukcji możesz wykorzystać dla celów firmowego CSR, w akcjach charytatywnych a także w aukcjach zbędnych składników majątku firmy. Przedmiotem aukcji może być wszystko, co można zlicytować – możliwości tego modułu są ogromne, a ogranicza je jedynie nasza kreatywność.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Prześlij zapytanie!

Aukcje na Carrotspot jako benefit pracowniczy - zero waste

Możliwość odkupienia środków trwałych i innego firmowego wyposażenia po okazyjnych cenach może być atrakcyjnym benefitem wpływającym na korzystne zagospodarowanie budżetu domowego pracowników.

Z kolei wykorzystanie modułu aukcji wraz z modułem CSR czyli społecznej odpowiedzialności biznesu może wpływać na większą satysfakcję z pracy.  Pracownicy, którzy pracują dla firm, które angażują się w działania CSR, mogą czuć się bardziej zmotywowani i zadowoleni z pracy. Wiedzą, że pracują dla firmy, która dba o środowisko i społeczeństwo, co może wpłynąć na ich poczucie spełnienia.

Firmy, które angażują się w działania charytatywne i społeczne, mogą zapewnić swoim pracownikom szansę na zaangażowanie się w tego typu działania. Taki wolontariat może przynieść wiele korzyści, w tym rozwój umiejętności społecznych i osobistych, a także uczucie spełnienia.

Wykorzystaj moduł aukcji Carrotspot do do licytacji niepotrzebnych środków trwałych lub limitowanych dóbr które posiada Twoja firma.

Chcesz zobaczyć, jak działa moduł aukcji na Carrotspot i gdzie jeszcze można go wykorzystać?