Moduł aukcji

Moduł aukcji możesz wykorzystać dla celów firmowego CSR, w akcjach charytatywnych a także w aukcjach zbędnych składników majątku firmy. Przedmiotem aukcji może być wszystko, co można zlicytować – możliwości tego modułu są ogromne, a ogranicza je jedynie nasza kreatywność.

Moduł Aukcji slider background

Dzięki modułowi aukcyjnemu Carrotspsot:

dashed line
{( image:url ?? 'happy team' }}

Możesz wystawiać dowolne przedmiotów na aukcjach pracowniczych, określić czas trwania aukcji, minimalną wartość wyjściową licytacji a także sposób płatności.

{( image:url ?? 'happy team' }}

Możesz płacić tokenami (twoja wirtualna waluta lub inne inteligentne punkty zebrane na Carrotspot), każdą dowolną walutą lub mixem, to ty ustalasz zasady.

{( image:url ?? 'happy team' }}

Twoi pracownicy będą mogli na bieżąco licytować interesujące ich przedmioty w bardzo wygodny sposób.

{( image:url ?? 'happy team' }}

Po zakończeniu licytacji system automatycznie podsumuje główne parametry, zarejestruje zwycięzcę lub przekaże końcowy status administratorowi.

Aukcje na Carrotspot jako benefit pracowniczy - zero waste

Możliwość odkupienia środków trwałych i innego firmowego wyposażenia po okazyjnych cenach może być atrakcyjnym benefitem wpływającym na korzystne zagospodarowanie budżetu domowego pracowników.

Z kolei wykorzystanie modułu aukcji wraz z modułem CSR czyli społecznej odpowiedzialności biznesu może wpływać na większą satysfakcję z pracy. Pracownicy, którzy pracują dla firm, które angażują się w działania CSR, mogą czuć się bardziej zmotywowani i zadowoleni z pracy. Wiedzą, że pracują dla firmy, która dba o środowisko i społeczeństwo, co może wpłynąć na ich poczucie spełnienia.

Licytuj i wygrywaj z modułem aukcji

Firmy, które angażują się w działania charytatywne i społeczne, mogą zapewnić swoim pracownikom szansę na zaangażowanie się w tego typu działania. Taki wolontariat może przynieść wiele korzyści, w tym rozwój umiejętności społecznych i osobistych, a także uczucie spełnienia.


Wykorzystaj moduł aukcji Carrotspot do do licytacji niepotrzebnych środków trwałych lub limitowanych dóbr które posiada Twoja firma.


Chcesz zobaczyć, jak działa moduł aukcji na Carrotspot i gdzie jeszcze można go wykorzystać?

Na dzień dobry proponujemy marchewkowe ciasteczko do Twojej przeglądarki. OK? Kliknij tutaj żeby dowiedzieć się więcej.