HR i Kadry - korzyści z Carrotspot

Działy HR i kadry każdego dnia mierzą się z dynamicznymi zmianami, długą listą bieżących zadań, papierkową robotą czy rozliczeniami, a także prowadzeniem rozmaitych aktywności motywujących i angażujących różne grupy pracowników - nieraz jednocześnie.

Automatyzacja, którą do przedsiębiorstw wnosi Carrotspot, to zestaw procesów, które - raz ustawione i jedynie monitorowane bądź uzupełniane - pozwalają pracownikom działów human resources na poświęcenie się zadaniom związanym z motywacją pracowników, z rozwojem ścieżek kariery, z wspieraniem kultury organizacyjnej. Ogółem - z solą ziemi motywacyjnej.

Przykłady? Ależ prosimy! Moduł Wnioski to fantastyczne narzędzie pozwalające zdigitalizować papierowe formularze, np. wnioski urlopowe. Taki online’owy wniosek urlopowy jest dostępny dla każdego pracownika 24/7, wysłanie go jest odnotowane w systemie i widoczne dla zainteresowanych osób, a system automatycznie sygnalizuje złożenie akceptu przez przełożonego. Koniec papierowych urlopów!

A może to rozliczanie ZFŚS jest bolączką w Twoim dziale HR czy Kadr? Carrotspot ma remedium - moduł do zarządzania zakładowym funduszem świadczeń. Wszystkie wnioski i decyzje są w jednym miejscu, łatwe do prześledzenia i przeanalizowania.

Także zarządzanie kafeterią benefitów może być czystą przyjemnością - dzięki modułowi Abonamentów każdy pracownik samodzielnie zamówi świadczenie (i dla siebie, i dla rodziny), samodzielnie z niego zrezygnuje czy powiększy pakiet. A system na koniec miesiąca wygeneruje zestawienie, które wystarczy przekazać dostawcy!

Carrotspot dzięki modułowej budowie i możliwości customizacji zaspokoi każdą potrzebę. Poznaj pozostałe moduły Carrotspot!