Pracownicy - korzyści z Carrotspot

Czy wiesz, że jedyne, co pracownicy postrzegają jako wymierną korzyść z pracy w swojej firmie, to wynagrodzenie? Choć pracodawcy bardzo starają się rozbudowywać systemy pozapłacowego motywowania i wspierania rozwoju, pracownicy nie zawsze to widzą.

Moduł Łącznych Korzyści TRS (Total Rewards Statement) to element Carrotspot, który w graficzny i przejrzysty sposób zestawia wynagrodzenie, premie, nagrody z elementami motywacji pozafinansowej z systemu motywacyjnego i tworzy wykres, który pokazuje, ile faktycznie Twój pracownik zyskuje na byciu Twoim pracownikiem. Z TRS zaprezentujesz mu w przejrzysty sposób wszystkie świadczenia w jednym miejscu - i pokażesz, jak fajnie z Tobą pracować.

Docenianie i kultura feedbacku to podstawa budowania zaangażowania, dlatego trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujące organizacje bez systemu motywacyjnego. Dzięki wygodnej obsłudze kafeterii, transparentnym wnioskom online (w tym anonimowym dla sygnalistów!), kudosom twoi pracownicy poczują, że są częścią organizmu firmowego.

Carrotspot powstał z wykorzystaniem rzetelnej wiedzy psychologicznej i HR-owej, dlatego nasze schematy motywacyjne i szkielety systemów motywacyjnych są skuteczne, łatwe do wykorzystania i przynoszą pozytywny feedback - także nam od naszych Klientów.

Poznaj wszystkie funkcjonalności Carrotspot! (link)

Chcesz poszerzać motywacyjne horyzonty? Koniecznie zajrzyj na Carrotspot Lab, marchewkową bazę wiedzy o HR, produktywności, motywacji.